Czym jest Mafia Battle ?

Recenzja, krótki opis gry Mafia Battle

Gra Mafia Battle to połączenie gry gangsterskiej z grą przygodową i strategiczną. Jest to typowa gra przeglądarkowa gdzie rywalizujemy z tysiącem graczy na całym świecie o miano najsilniejszego i najsprytniejszego mafiozy. By zbudować mafijne imperium przyjdzie nam kraść samochody, napdać na banki, trudnić się nielegalną produkcją narkotyków i przemytem. W grze mamy wiele możliwości by zarobić jak najwięcej szmalu a potem dobrze go zainwestować.

Mafia Battle, o co tutaj chodzi ?

Cele gry jest prosty, tutaj liczy się siła, pieniądze, piękne kobiety i władza. W tej grze będziesz mógł to wszystko zdobyć, przemocą, podstępem czy sprytem. To zależy już tylko od Ciebie jaką strategię przyjmiesz i co stanie się Twoim głównym celem. W zależności od gracza może być ich co najmniej kilka:

  • Stworzenie silnej, o międzynarodowych wpływach organizacji przestępczej,
  • Zyskanie szacunku i miano najbardziej groźnego i niebezpiecznego mafiozy na mieście,
  • Dobra zabawa, poznawanie nowych ludzi i zdobywanie coraz lepszej pozycji w rankingu.

mafia battle opis

Rejestrując się w grze Mafia Battle, zaczynamy od drobnego lokalnego złodziejaszka. W trakcie jak gramy i zdobywamy kolejne levele oraz wpływy i szacun na dzielnicy, stajemy się coraz bardziej silni i możemy powoli szykować się do założenia małej organizacji przestępczej. Oczywiście to od nas zależy czy owa organizacja zostanie zniszczona i wytępiona przez policję i gangi innych graczy, czy stanie się prawdziwym imperium mafijnym.

By rozwinąć swoją mafię. musisz współpracować ze zgraną i kumatą grupą innych graczy z którymi stworzysz gang. Niestety samemu tutaj wiele nie zdziałasz. Wsparcie kolegów w tej grze będzie kluczowe w odniesieniu sukcesu.

Jak wygląda walka mafiozów?

Gra oferuje również dużo możliwości walki z innymi graczami. Mamy bardzo dużo broni i innych przedmiotów do wykupienia, które mają nam w tym pomóc. Oprócz pojedynków typu 1 vs 1 mamy możliwość pojedynków grupowych i wojen całych rodzin mafijnych. Tylko najlepsze, najlepiej zarządzane i najbardziej zgrane rodziny wyjdą z tych potyczek obronną ręką i powiększą swoje wpływy.  Do tego należy wspomnieć, że wszystko jest prezentowane w bardzo ładnej ręcznie rysowanej oprawie graficznej. Efekty dźwiękowe również stoją na dobrym poziomie.

Podsumowanie…

Podsumowując, Mafia Battle to bardzo wciągająca i ciekawa rozrywka dla każdego. Jej największymi zaletami jest wciągający i przemyślany sposób prowadzenia rozgrywki, bardzo duża liczba graczy z całego świata oraz ładna grafika i dobre efekty dźwiękowe. Zapraszamy do zabawy na łamach naszego serwisu. Tylko na stronie Mafia-Battle.PL znajdziesz zawsze najnowsze informacje i ciekawostki ze świata gry. Zapraszamy do przeglądania naszego bloga i do komentowania wpisów. Blog Mafia Battle to najświeższe informacje i wydarzenia ze świata gry.